Magazín

Príbeh stojaci za vznikom Good Night Drinku

Príbeh stojaci za vznikom Good Night Drinku

Good Night Drink sa teší veľkej obľube po celom svete. Zaujíma ťa, čo môže stáť za myšlienkou prísť s niečím takým vôbec na trh? Všelijaké energy drinky majú jasný zmysel. Doba je zrýchlená a každý nemá silu zvládnuť vysoké tempo niekoľko hodín alebo dokonca dní za sebou. Prečo, ale kupovať drink, ktorý naopak utlmuje? Dnes ti prezradíme príbeh, ktorý stojí za vznikom tohto unikátneho nápoja. Možno sa v ňom nájdeš a zistíš, že na niečo také si už dávno čakal. Ako to teda vôbec začalo?

Písal sa rok 2007 a manželia Lucian a Alexandra si užívali dovolenku v Thajsku. Bohužiaľ sa začal blížiť čas odletu späť na Slovensko. Niekto by mohol byť sklamaný, že sa vracia späť do reality. Luciana, jedného zo zakladateľov spoločnosti, trápila, ale iná vec. Mal obrovský strach z lietania a začínajúca nervozita mu nedovolila spať.

„Alex, nepoznáš náhodou nejaký nápoj na ukľudnenie a ideálne, aby mi umožnil celý let bez starostí prespať?“ Pýtal sa Lucian manželky. „Nepoznám, ale určite niečo také kúpime v jednom z obchodov na letisku.“ Povedala Alexandra.

Na ich prekvapenie však nič takéto nenašli. Jediná možnosť boli prášky na spanie, ale Lucian sa nechcel zbytočne dopovať chémiou. Zistili, že na trhu nič zdravé na podporu spánku neexistuje. A s tým sa zrodil nápad!

Po príjazde neváhali a pustili sa do výroby nápoja, ktorý dokáže upokojiť telo aj myseľ a ľuďom dopraje lepší spánok. Alexandra v tej dobe študovala medicínu a zaujímala sa o výskumy. Začala teda s tvorbou receptu. Dala dohromady základné zložky a skúmala ich účinky.

Trvalo takmer 2 roky, než sa z nápadu stal prvý jedinečný nápoj na podporu spánku God Night Drink. Lucian a Alexandra museli vybrať správne prísady, zistiť ideálne dávkovanie, nájsť spoľahlivých dodávateľov, zabezpečiť výrobu, vytvoriť design plechovky, overiť distribútorov, vyriešiť otázky týkajúce sa marketingu a mnoho ďalších vecí.

Víziou celej spoločnosti je už od samotného vzniku, pôsobiť na svetovom trhu a pomáhať tak miliónu ľudí s problémami so spánkom. Zakladáme si na tom, aby ste si kvalitný spánok a energiu na celý deň mohli dopriať i prírodnou cestou.

Pri výrobe si dávame záležať na vysoko kvalitných ingredienciách, presných postupoch a pravidelnej kontrole kvality. Za všetkým stojí veľké úsilie. Sme však presvedčení, že sa to vypláca. Súhlasíš s nami? Budeme radi, ak sa s nami podelíš o svoje skúsenosti na našom facebookovom profile alebo s nami budeš zdieľať fotku na Instagrame.

Prečítajte si ďalšie články:

good night drink

zaregistrujte sa

Nechcete zmeškať žiadnu zľavu? Zaregistrujte sa do nášho newslettera.