Good Night Drink

Prvý nápoj pre milovníkov spánku

pozadie
pozadie
good night drink

Drink

Pre vaše bylinkové sny

Predstavujeme vám Good Night Drink, prvý nealko nápoj so 100%-ným prírodným extraktom, vďaka ktorému už o spánku nemusíte iba snívať.

spánok

Unikátny nápoj pre lepší spánok

Good Night Drink je prvý nealko nápoj so 100%-ným prírodným extraktom medovky a chmeľu, vďaka ktorému už o spánku nemusíte iba snívať.

Vyrábame ho pre vás z krištáľovo čistej alpskej vody v Rakúsku. Obsahuje extrakt byliniek z medovky lekárskej a chmeľu, ktoré uvoľnujú telo, upokojujú myseľ, zmierňujú stres a vylepšujú spánok. Pripravujeme ho bez konzervačných látok, umelých farbív a sladidiel.

Obsahuje extrakt byliniek z medovky lekárskej a chmeľu.

Obsahuje extrakt byliniek z medovky lekárskej a chmeľu.

No preservatives.

Bez konzervantov.

Made in Austria, with the unique alpine water.

Plnené v Rakúsku kvalitnou alpskou vodou.

Pre milovníkov spánku.

Pre milovníkov spánku.

No sugar added. Fructose sweetened.

Bez cukru. Sladené fruktózou.

200 mg

Medovka lekárska

Bylinka s upokojujúcimi účinkami. Používa sa na zníženie stresu, úzkosti a podporu spánku.

50 mg

Chmeľ

Vďaka pivu je známy svojou horkosťou. V tradičnej medicíne sa používa na podporu spánku.
sleep
good night drink

Perlivá alpská voda

Ďalšie prísady

Fruktóza
Kyselina citrónová
Príchuť
Citrát sodný

Náš tip

Odporúčame ho vypiť 30 až 45 minút pred spánkom.

Naša rada

Môžete ho piť aj každý deň, ak máte radi nápoje s bylinkami.

Viete, že?

Každý tretí dospelý človek na svete má problém so spánkom.

Stvorený aj pre vás

Chcete ráno vstávať svieži a oddýchnutý? Potrebujete sa sústrediť a podávať lepšie výkony? Tak nechajte svoje telo aj myseľ odpočívať a regenerovať. Nemusíte mať vyslovene problém zaspať. Stačí, ak si chcete večer vychutnať bylinkový nealko nápoj s fantastickou chuťou. Good Night Drink vám odporúčame, ak robíte aspoň jednu z týchto aktivít:

Neviem zaspať, často sa budím, chcem to riešiť prírodnou cestou.

Žijem aktívne a chcem pre svoje telo najlepšiu regeneráciu, spánok.

Vyčerpávajú ma neustále presuny, zmeny časového pásma aj stres z cesty.

Skúškové obdobie mi dáva zabrať, potrebujem si odpočinúť a dobre sa sústrediť.

Dostávam zabrať celý deň v práci, aj doma, chcem mať aspoň pokojný spánok.

joga
medovka
spánok

NÁŠ PRÍBEH

Od nápadu k nápoju

“Keď niečo neexistuje, tak si to vyrobme!”

Presne to si povedal náš “dream team”, manželia Lucian a Alexandra na dovolenke v Thajsku ešte v roku 2007. Dôvod bol jednoduchý: Lucian nerád lieta a najradšej by celý let prespal. Spolu s Alexandrou začali pátrať po prírodných nápojoch, ktoré by pomohli so spánkom a zistili, že nič také neexistuje. A tak sa do výroby pustili spoločne.

Trvalo to takmer dva roky. Alexandra vtedy študovala medicínu a zaujímali ju výskumy. Sama začala vymýšľať receptúru, vyberať jednotlivé ingrediencie a všetko podrobne skúmala. Manželia si vytestovali ideálne dávkovanie, aj celý nápoj, nechali vytvoriť logo a dizajn plechovky, vyhľadali spoľahlivých dodávateľov, zabezpečili výrobu… A prvý nápoj na podporu dobrého spánku s názvom Good Night Drink, bol na svete.

Distribúcia

Zdravý spánok nepozná hranice

Vymyslený v Thajsku. Domyslený na Slovensku. Vyrobený v Rakúsku.
Prvý nápoj na podporu dobrého spánku má svetovosť jednoducho v sebe.

Good Night Drink dnes vyvážame do mnohých krajín na celom svete. Nájdete ho nielen na Slovensku, v Čechách, Rakúsku, Maďarsku, Slovinsku, Dánsku, ale dokonca aj na Filipinách, Taiwane, v Japonsku, Číne a Brazílii. Sieť našich distribútorov a partnerov sa neustále rozrastá.

mapa

Vymyslený v Thajsku.

Domyslený na Slovensku.

sleep
good night drink

Vyrobený v Rakúsku.

Zdravý spánok nepozná hranice.

Aj vy chcete mať Good Night Drink vo svojej krajine? 

chmel

FAQ

Najčastejšie otázky

Prvý nealko nápoj, ktorý vám pomáha lepšie spať a zobúdzať sa sviežo. Vyrobený zo 100%-ného prírodného extraktu medovky lekárskej a chmeľu, bez konzervantov, umelých sladidiel a farbív.

Základ tvorí 100%-ný bylinný extrakt z medovky lekárskej, chmeľu, a krištáľovo čistá alpská voda. Kompletné zloženie TU.

Ako jemný figový kaktus. Nápoj má ľahkú chuť a je jemne perlivý.

Nápoj je vyrobený zo 100%-ného extraktu medovky lekárskej a chmeľu, ktoré používali na upokojenie a zníženie stresu už naše pra pra prababičky. Vďaka bylinkám sa telo pred spánkom rýchlejšie uvoľní a vy môžete mať hlboký, neprerušovaný spánok.

Odporúčame ho piť približne 30 až 45 minút pred spaním, vtedy je jeho účinok maximálny.

Áno. Good Night Drink nemá vedľajšie, ani sedatívne účinky. Nemusíte sa obávať, že zaspíte ihneď po vypití.

Každému, kto chce ráno vstávať svieži a oddýchnutý, potrebuje sa sústrediť a podávať lepšie výkony. Nemusí mať so spánkom problémy, len si večer rád vychutná prírodný nealko nápoj s fantastickou chuťou. Good Night Drink je pre fyzicky a psychicky aktívnych ľudí, ktorí sú v strese. Ocenia ho napr. cestovatelia, manažéri, športovci či študenti.

Nie, Good Night Drink nie je sedatívum, ale prírodný nápoj s obsahom byliniek, ktoré uvoľňujú telo a pomáhajú dobrému spánku. Odporúčame vám vypiť ho 30 až 45 minút pred spaním.

Good Night Drink nájdete v predajniach Terno a Kraj, v hoteloch, na letiskách, na železničných i čerpacích staniciach alebo v automatoch po celom Slovensku. Zoznam predajní tu. Nápoj si môžete zakúpiť aj cez e-shop.

Nie, neobsahuje. Aj vďaka tomu, že sme si Good Night Drink vytvorili sami pre seba, nám na jeho zložení maximálne záleží. Je bez umelých farbív, zafarbenie nápoja je čisto prírodné, vytvorené zo 100%-ného extraktu byliniek. Nepridávame ani žiadne konzervačné látky, ale pasterizujeme. Takto dosiahneme dlhodobú trvanlivosť bez toho, aby sa zmenili vlastnosti alebo chuť nápoja. Sladíme výlučne fruktózou.

Budeme radi, ak sa rodina Good Night Drink rozrastie aj do ďalších krajín. Prosím, napíšte nám na info@goodnightdrink.com. Nezabudnite uviesť názov vašej spološnosti, telefonický kontakt a zoznam krajín, v ktorých pôsobíte.

Napísali o nás

good night drink

zaregistrujte sa

Nechcete zmeškať žiadnu zľavu? Zaregistrujte sa do nášho newslettera.